technika | akryl, plátno |
rozměr | 60 x 80 cm |
rok | 2008 - 2009 |
signatura | sign. vzadu Hábl Patrik |
stav díla | Patrik Hábl – AVOID A VOID, Galerie Dolmen, Praha 2010, str. 87, (kniha je součástí položky) |
autor | 1975 |
Hořící keř
technika | akryl, plátno |
rozměr | 60 x 80 cm |
rok | 2008 - 2009 |
autor | 1975 |