technika | akvarel, kvaš, tužka, tuš, papír |
vše o obraze | sign. LD VKubašta, 31,5 x 23 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 24 (2x) a 1x u přední tiráže (kopie obou přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý |
autor | 1914 - 1992 |
Démoni (Rámájana)