#745

Albert Jonáš
(1893 – 1974)

Ottovo mýdlo rakovnické

Albert Jonáš
#745

Albert Jonáš
(1893 – 1974)

Ottovo mýdlo rakovnické

Erotika, exlibris, plakáty
371 zobrazení
6 000 Kč
26. 11. 2020 18:00

kombinovaná technika, papír
68 x 45 cm
sign. PN arch. Jonáš
vše o obraze
návrh reklamního plakátu, 20.-30. léta 20. stol., autorem je známý architekt a průmyslový grafik, který projektoval mj. pasáž Rokoko na Václavském náměstí, lázeňské objekty v Jáchymově a Toušni nebo třeba salonní železniční vagony
1893 - 1974

Ottovo mýdlo rakovnické