datum aukce 25. 03. 2021 18:00
214
prodáno za: 9 000 CZK
vyvolávací cena: 9 000 CZK

9. Jan Švankmajer

Brouk č. 4

technika ručně kolorovaná litografie
rozměr 34,2 x 25,69 cm
rok 2016
signatura sign. PD Švankmajer J. 2016
popis č. 26/45
provenience
autor 1934
vystaveno
Literatura

Sál 9 000 CZK 25. 03. 2021 18:04:06