#154

Max Švabinský
(1873 – 1962)

Železniční trať

Max Švabinský (1873 - 1962) - Železniční trať
#154

Max Švabinský
(1873 – 1962)

Železniční trať

113 zobrazení
1 600 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
22. 2. 2024 18:00

literatura
Páleníček, Švabinská, Max Švabinský grafické dílo, Národní galerie, Praha 1976, č. 292, str. 75
datace autora
1873 - 1962
při okrajích pokrčený papír

litografie; 1931; 14 x 17,8 cm; sign. PD MŠvabinský; č. 21/34

Zemřel 10. února 1962 v Praze.