#14

Alfons Mucha
(1860 – 1939)

Ni zisk

Alfons Mucha
#14

Alfons Mucha
(1860 – 1939)

Ni zisk

Ex libris
602 zobrazení
800 Kč
28. 8. 2018 18:00

nalepeno na kartonu
litografie
10 x 6,5 cm
PD značeno Mucha
1860 - 1939

Ni zisk-ni slávu (Ex libris J. Scheirer)