technika | litografie |
rozměr | 15,3 x 10,7 cm |
signatura | sign. PD Olga Čechová |
stav díla | č. 80/100 |
autor | 1925 |
ExLibris Johan Souverein
technika | litografie |
rozměr | 15,3 x 10,7 cm |
stav díla | č. 80/100 |
autor | 1925 |