#2

Karel Appel
(1921 – 2006)

Kompozice

Karel Appel
#2

Karel Appel
(1921 – 2006)

Kompozice

305 zobrazení
16 000 Kč
28. 5. 2020 21:00

na rámu drobná poškození
litografie
32,5 x 50 cm
1969
sign. PD Appel 69
č. 38/100
1921 - 2006

Kompozice