zachovalost | na rámu drobná poškození |
technika | litografie |
rozměr | 32,5 x 50 cm |
rok | 1969 |
signatura | sign. PD Appel 69 |
stav díla | č. 38/100 |
autor | 1921 - 2006 |
Kompozice
technika | litografie |
rozměr | 32,5 x 50 cm |
rok | 1969 |
stav díla | č. 38/100 |
autor | 1921 - 2006 |