#5

Jiří Balling
(1890)

Klidné moře

Jiří Balling
#5

Jiří Balling
(1890)

Klidné moře

286 zobrazení
5 000 Kč
28. 5. 2020 21:00

rám poškozen
olej, dřevotříska
35,5 x 40,5 cm
sign. PD Balling J.
na zadní straně signováno a štítek s popisem
1890 - ?

Klidné moře