zachovalost | rám poškozen |
technika | olej, dřevotříska |
rozměr | 35,5 x 40,5 cm |
signatura | sign. PD Balling J. |
stav díla | na zadní straně signováno a štítek s popisem |
autor | 1890 - ? |
Klidné moře
zachovalost | rám poškozen |
rozměr | 35,5 x 40,5 cm |
autor | 1890 - ? |