#6

Gustav Bauer
(1874 – 1933)

Roubenka u rybníčka

Gustav Bauer
#6

Gustav Bauer
(1874 – 1933)

Roubenka u rybníčka

313 zobrazení
15 000 Kč
28. 5. 2020 21:00

olej, karton
68 x 87 cm
1909
sign. PD Gustav Bauer 1909
1874 - 1933

Roubenka u rybníčka