technika | olej, karton |
rozměr | 68 x 87 cm |
rok | 1909 |
signatura | sign. PD Gustav Bauer 1909 |
autor | 1874 - 1933 |
Roubenka u rybníčka
technika | olej, karton |
rozměr | 68 x 87 cm |
rok | 1909 |
autor | 1874 - 1933 |