#11

Lubomír Fuxa
(1950)

Etretat

Lubomír Fuxa
#11

Lubomír Fuxa
(1950)

Etretat

445 zobrazení
2 000 Kč
18. 10. 2018 18:00

fotografie
26,3 x 39,4 (32,8 x 48,3) cm
2005
sign. DU 2005 Lub. Fuxa
provenience
z ateliéru autora
1950

Etretat