technika | fotografie |
rozměr | 26,3 x 39,4 (32,8 x 48,3) cm |
rok | 2005 |
signatura | sign. DU 2005 Lub. Fuxa |
provenience | z ateliéru autora |
autor | 1950 |
Etretat
technika | fotografie |
rok | 2005 |
autor | 1950 |