datum aukce 18. 10. 2018 18:00
69
vyvolávací cena: 2 000 CZK

11. Lubomír Fuxa

Etretat

technika fotografie
rozměr 26,3 x 39,4 (32,8 x 48,3) cm
rok 2005
signatura sign. DU 2005 Lub. Fuxa
provenience z ateliéru autora
autor 1950