#13

Lubomír Fuxa
(1950)

Krajina II

Lubomír Fuxa
#13

Lubomír Fuxa
(1950)

Krajina II

415 zobrazení
2 500 Kč
18. 10. 2018 18:00

fotografie, digitální tisk, hliníkový podklad
47 x 70 cm
2015
sign. na zadní straně Lub. Fuxa 2015
provenience
z ateliéru autora
1950

Krajina II.