technika | fotografie, digitální tisk, hliníkový podklad |
rozměr | 47 x 70 cm |
rok | 2015 |
signatura | sign. na zadní straně Lub. Fuxa 2015 |
provenience | z ateliéru autora |
autor | 1950 |
Krajina II.
rozměr | 47 x 70 cm |
rok | 2015 |
autor | 1950 |