datum aukce 18. 10. 2018 18:00
48
vyvolávací cena: 2 500 CZK

13. Lubomír Fuxa

Krajina II.

technika fotografie, digitální tisk, hliníkový podklad
rozměr 47 x 70 cm
rok 2015
signatura sign. na zadní straně Lub. Fuxa 2015
provenience z ateliéru autora
autor 1950