datum aukce 18. 10. 2018 18:00
59
vyvolávací cena: 3 000 CZK

3. František Drtikol

Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13

zachovalost při okrajích poškozeno
technika bromostříbrná fotografie
rozměr 20 x 22,5 cm
signatura DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha
provenience
autor 1883 - 1961