technika | 2x fotografie |
rozměr | 23,6 x 17 cm |
signatura | sign. na zadní straně I. K. Arkona |
provenience | Mladý svět ročník 1969 |
Na cestě
technika | 2x fotografie |
rozměr | 23,6 x 17 cm |