Antonín Bahenský
Mladý scět ročník 1969
256 zobrazení
200 Kč
18. 10. 2018 18:00

fotografie
28,7 19,9 cm
1969
značeno na zadní straně autorským razítkem
provenience
Mladý svět ročník 1969
1933

Tenis