technika | fotografie |
rozměr | 19,6 x 28,7 cm |
rok | 1969 |
signatura | značeno na zadní straně autorským razítkem |
provenience | Mladý svět ročník 1969 |
autor | 1933 |
Tenis
technika | fotografie |
rozměr | 19,6 x 28,7 cm |
rok | 1969 |
autor | 1933 |