technika | fotografie |
rozměr | 18,1 x 18,7 cm |
rok | 1969 |
signatura | značeno na zadní straně autorským razítkem |
provenience | Mladý svět ročník 1969 |
autor | 1933 |
Biatlon
technika | fotografie |
rozměr | 18,1 x 18,7 cm |
rok | 1969 |
autor | 1933 |