zachovalost | mírně pokrčený roh |
technika | fotografie |
rozměr | 20,7 x 14,9 cm |
signatura | sign. na zadní straně Ján Blažej |
provenience | Mladý svět ročník 1969 |
Výstava v Paříži 1948 - Prsník (César Baldaccini)
technika | fotografie |
rozměr | 20,7 x 14,9 cm |