#439

Ján Blažej

Ján Blažej
#439

Ján Blažej

Mladý scět ročník 1969
261 zobrazení
100 Kč
18. 10. 2018 18:00
eAukce Fotografií
eAukce Fotografií

mírně pokrčený roh
fotografie
20,7 x 14,9 cm
sign. na zadní straně Ján Blažej
provenience
Mladý svět ročník 1969

Výstava v Paříži 1948 - Prsník (César Baldaccini)