technika | fotografie |
rozměr | 24 x 18,2 cm |
signatura | značeno na zadní straně autorským razítkem |
provenience | Mladý svět ročník 1969 |
Střešní okno
technika | fotografie |
rozměr | 24 x 18,2 cm |