technika | fotografie |
rozměr | 13 x 12,5 cm |
signatura | značeno na zadní straně autorským razítkem |
provenience | Mladý svět ročník 1969 |
Muzikant I.
technika | fotografie |
rozměr | 13 x 12,5 cm |