technika | fotografie |
rozměr | 9 x 6,2 cm |
signatura | značeno na zadní straně autorským razítkem |
provenience | Mladý svět ročník 1969 |
Muzikant II.
technika | fotografie |
rozměr | 9 x 6,2 cm |