technika | fotografie |
rozměr | 10 x 14 cm |
signatura | značeno na zadní straně autorským razítkem |
provenience | Mladý svět ročník 1969 |
popis | na zadní straně popsáno |
Lišaj Oleandrový
technika | fotografie |
rozměr | 10 x 14 cm |
Lišaj Oleandrový