technika | fotografie |
rozměr | 24 x 18,2 cm |
signatura | sign. na zadní straně Rudolf Duda |
provenience | Mladý svět ročník 1969 |
autor | 1948 |
Kompozice III.
technika | fotografie |
rozměr | 24 x 18,2 cm |
autor | 1948 |