technika | 14x fotografie |
rozměr | 12 x 17,5 - 17 x 19,6 cm |
signatura | vše sign. na zadní straně |
provenience | Mladý svět ročník 1969 |
Na cestě po Laponsku
technika | 14x fotografie |