technika | fotografie |
rozměr | 19,5 x 29,6 cm |
rok | 1978 |
signatura | sign. PD J. Hlavica |
provenience | Mladý svět ročník 1969 |
Mlýnek
technika | fotografie |
rozměr | 19,5 x 29,6 cm |
rok | 1978 |