technika | litografie |
rozměr | 49,5 x 38,5 cm |
rok | 1939 |
signatura | značeno LD na kameni JBeran 39 |
stav díla | ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947) |
autor | 1892 - 1962 |
Dívky
technika | litografie |
rozměr | 49,5 x 38,5 cm |
rok | 1939 |
autor | 1892 - 1962 |