#15

Jaro Beran
(1892 – 1962)

Dívky

Jaro Beran
#15

Jaro Beran
(1892 – 1962)

Dívky

291 zobrazení
300 Kč
20. 1. 2021 18:00

litografie
49,5 x 38,5 cm
1939
značeno LD na kameni JBeran 39
ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947)
1892 - 1962

Dívky