technika | litografie |
rozměr | 54 x 38 cm |
signatura | sign. PD Tomáš Bím |
stav díla | použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, okresní muzeum Plzeň |
autor | 1946 |
Lehátko