technika | litografie |
rozměr | 64 x 49,3 cm |
signatura | sign. PD David Azuz |
stav díla | č. 143/200, vzadu razítko: © R. Engish, 1980 |
autor | 1942 - 2014 |
Na ulici
technika | litografie |
rozměr | 64 x 49,3 cm |
autor | 1942 - 2014 |