zachovalost | zažloutlý , při okrajích poškozený papír |
technika | litografie |
rozměr | 24,5 x 26 cm |
rok | 1894 |
signatura | PD značeno VHynais 1894 |
provenience | z edice Les Maitres de l´Affiche PL 56, PD slepotiské razítko Imprimer Chaix |
autor | 1845 - 1925 |
Národopisná výstava Československá 1895 v Praze