datum aukce 10. 07. 2018 18:00
148
vyvolávací cena: 2 000 CZK

6. Vojtěch Hynais

Národopisná výstava Československá 1895 v Praze

zachovalost zažloutlý , při okrajích poškozený papír
technika litografie
rozměr 24,5 x 26 cm
rok 1894
signatura PD značeno VHynais 1894
provenience z edice Les Maitres de l´Affiche PL 56, PD slepotiské razítko Imprimer Chaix
autor 1845 - 1925