datum aukce 19. 12. 2018 18:00
188
vyvolávací cena: 1 800 CZK

3. Mikuláš Axmann

Betlém

technika litografie
rozměr 42,5 x 36,5
rok 1998
signatura sign. PD Mikuláš Axmann 1998
číslo grafiky 43013
autor 1955