datum aukce 21. 05. 2020 18:00
189
vyvolávací cena: 2 000 CZK

101. Helmut Newton

Paris, 1975

technika fotolitografie
rozměr 35,5 x 22,8 cm
rok 1975
stav díla Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice)
autor 1920 - 2004