zachovalost | mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, u horního okraje větší nahnědlý flek |
technika | litografie |
rozměr | 27,5 x 40,5 cm |
rok | 1858 |
signatura | značeno PD na kamení J. B. Pyne |
stav díla | mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, u horního okraje větší nahnědlý flek |
autor | 1800 - 1870 |
Eton College