datum aukce 22. 01. 2020 18:00
35
vyvolávací cena: 100 CZK

258. Hart

Buffon

zachovalost mírně zažloutlý papír
technika mědirytina
rozměr 12,7 x 10 cm
signatura značeno DU Engraved by Hart frim an original Picture by Drouais in the collection of the Institute of France
stav díla mírně zažloutlý papír
provenience