#56

Francois Langlois

Joseph Justus Scaliger

Francois (Ciartres) Langlois
#56

Francois Langlois

Joseph Justus Scaliger

51-100
221 zobrazení
200 Kč
22. 1. 2020 18:00

na papíře skvrny
mědirytina, 17. století
20,9 x 17,9 cm
značeno LN J. H. Padoanus Inventor a LD F. L. D. Ciartes excudit Cum Privilegio
na papíře skvrny
1589 - 1647

Joseph Justus Scaliger