zachovalost | na papíře skvrny |
technika | mědirytina, 17. století |
rozměr | 20,9 x 17,9 cm |
signatura | značeno LN J. H. Padoanus Inventor a LD F. L. D. Ciartes excudit Cum Privilegio |
stav díla | na papíře skvrny |
autor | 1589 - 1647 |
Joseph Justus Scaliger