Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
2
Pavel Bačovský
(1898 – 1980)
Letní krajina
#1
2
Pavel Bačovský
(1898 – 1980)
Letní krajina
388 zobrazení
2 500 Kč
19. 3. 2020 18:00
Pavel Bačovský
Prohlédnout autora
eAukce Česká krajina
Aukční katalog
olej, plátno
49 x 58 cm
sign. PD Bačovský
1898 - 1980
Letní krajina
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript