#1

Pavel Bačovský
(1898 – 1980)

Letní krajina

Pavel Bačovský
#1

Pavel Bačovský
(1898 – 1980)

Letní krajina

388 zobrazení
2 500 Kč
19. 3. 2020 18:00

olej, plátno
49 x 58 cm
sign. PD Bačovský
1898 - 1980

Letní krajina