technika | olej, plátno |
rozměr | 45,5 x 56 cm |
rok | 1959 |
signatura | sign. PD Č. Fousek 59 |
autor | 1894 - 1983 |
Beskydy - výhled z okna
technika | olej, plátno |
rozměr | 45,5 x 56 cm |
rok | 1959 |
autor | 1894 - 1983 |