#13

Čeněk Fousek
(1894 – 1983)

Beskydy

Čeněk Fousek
#13

Čeněk Fousek
(1894 – 1983)

Beskydy

421 zobrazení
1 200 Kč
19. 3. 2020 18:00

olej, plátno
45,5 x 56 cm
1959
sign. PD Č. Fousek 59
1894 - 1983

Beskydy - výhled z okna