#17

Marta Horáková
(1911 – 2010)

Schimerová

Marta Horáková - Schimerová
#17

Marta Horáková
(1911 – 2010)

Schimerová

444 zobrazení
1 400 Kč
19. 3. 2020 18:00

mírně zašlá malba
olej, plátno
65 x 101 cm
1980
sign. PD Marta Horáková
na zadní straně štítek s popisem
1911 - ?

Jaro