zachovalost | mírně zašlá malba |
technika | olej, plátno |
rozměr | 65 x 101 cm |
rok | 1980 |
signatura | sign. PD Marta Horáková |
stav díla | na zadní straně štítek s popisem |
autor | 1911 - ? |
Jaro
technika | olej, plátno |
rozměr | 65 x 101 cm |
rok | 1980 |
autor | 1911 - ? |