Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#18
Bedřich Hoser
(1885 – 1961)
Odpočinek
#18
Bedřich Hoser
(1885 – 1961)
Odpočinek
463 zobrazení
1 500 Kč
19. 3. 2020 18:00
Bedřich Hoser
Prohlédnout autora
eAukce Česká krajina
Aukční katalog
olej, karton
48 x 57 cm
1944
sign. PD Hoser 44
1885 - 1961
Odpočinek
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript