#3

Emanuel Bakla
(1878 – 1943)

Krajina na Vysočině

Emanuel Bakla
#3

Emanuel Bakla
(1878 – 1943)

Krajina na Vysočině

413 zobrazení
1 400 Kč
19. 3. 2020 18:00

rám poškozen
olej, plátno
29,6 x 36,5 cm
sign. PD E. Bakla
1878 - 1943

Krajina na Vysočině