zachovalost | rám poškozen |
technika | olej, plátno |
rozměr | 29,6 x 36,5 cm |
signatura | sign. PD E. Bakla |
autor | 1878 - 1943 |
Krajina na Vysočině
zachovalost | rám poškozen |
technika | olej, plátno |
rozměr | 29,6 x 36,5 cm |
autor | 1878 - 1943 |