#35

Jiří Mandel
(1923)

Letní den

Jiří Mandel ml.
#35

Jiří Mandel
(1923)

Letní den

478 zobrazení
2 500 Kč
19. 3. 2020 18:00

olej, plátno
53,5 x 72 cm
sign. PD J. Mandel
přiložena reprodukce obrazu
1923

Letní den