technika | olej, plátno |
rozměr | 53,5 x 72 cm |
signatura | sign. PD J. Mandel |
stav díla | přiložena reprodukce obrazu |
autor | 1923 |
Letní den
technika | olej, plátno |
rozměr | 53,5 x 72 cm |
autor | 1923 |