#6

Josef Bino
(1881 – 1947)

Pohled na hory

Josef Bino
#6

Josef Bino
(1881 – 1947)

Pohled na hory

423 zobrazení
2 500 Kč
19. 3. 2020 18:00

olej, karton
48,5 x 68,5 cm
sign. PD J. Bino
1881 - ?

Pohled na hory