#7

Jan Blažek
(1920)

Zimní cesta

Jan Blažek
#7

Jan Blažek
(1920)

Zimní cesta

416 zobrazení
1 900 Kč
19. 3. 2020 18:00

olej, karton
33 x 70 cm
1964
sign. PD J. Blažek 64
1920 -

Zimní cesta