#8

Jaroslav Bobek
(1925 – 2006)

Zimní krajina

Antonín J. Bobek (Boura)
#8

Jaroslav Bobek
(1925 – 2006)

Zimní krajina

425 zobrazení
200 Kč
19. 3. 2020 18:00

lehce poškozeno
olej, plátno
38 x 51 cm
1933
sign. PD A. J. Boura 33
1904 - ?

Zimní krajina