zachovalost | lehce poškozeno |
technika | olej, plátno |
rozměr | 38 x 51 cm |
rok | 1933 |
signatura | sign. PD A. J. Boura 33 |
autor | 1904 - ? |
Zimní krajina
technika | olej, plátno |
rozměr | 38 x 51 cm |
rok | 1933 |
autor | 1904 - ? |