zachovalost | na rámu drobná poškození |
technika | tuš, kvaš, papír |
rozměr | 42 x 58 cm |
rok | okolo roku 1960 |
signatura | sign. PD Bureš |
stav díla | konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem |
autor | 1889 - 1969 |
Podzimní krajina s řekou