#524

František Zelenka
(1904 – 1944)

Leon Clifton čili Perná noc s gorilou

František Zelenka
#524

František Zelenka
(1904 – 1944)

Popagační plakáty II.
376 zobrazení
300 Kč
3. 9. 2019 18:00

při okrajích lehce poškozený papír
tisk, plakát
57 x 81,3 cm
značeno v tisku F Z
plakát k divadelnímu představení Osvobozeného divadla, Praha, 1931, pozdější výtisk
1904 - 1944