zachovalost | při okrajích lehce poškozený papír |
technika | tisk, plakát |
rozměr | 57 x 81,3 cm |
signatura | značeno v tisku F Z |
stav díla | plakát k divadelnímu představení Osvobozeného divadla, Praha, 1931, pozdější výtisk |
autor | 1904 - 1944 |
Leon Clifton čili Perná noc s gorilou