zachovalost | při okrajích lehce poškozený papír |
technika | tisk. plakát |
rozměr | 60 x 42,5 cm |
rok | 1979 |
signatura | značeno v tisku Obenaus 79 |
stav díla | plakát na koncert, Řepčín, 1979 |
Folk ´79
technika | tisk. plakát |
rozměr | 60 x 42,5 cm |
rok | 1979 |