datum aukce 03. 09. 2019 18:00
104
prodáno za: 6 000 CZK
vyvolávací cena: 6 000 CZK

74. Zdeněk Sýkora

Plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola v Příbrami

zachovalost plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola v Příbrami, 2008
technika tisk, plakát
rozměr 100 x 70 cm
signatura sign. DU Sýkora
provenience
autor 1920 - 2011

8****2 6 000 CZK 03. 09. 2019 18:18:27