konec limitování 03. 09. 2019 17:00
datum aukce 03. 09. 2019 18:00
31
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 6 000 CZK

74. Zdeněk Sýkora

Plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola v Příbrami

zachovalost plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola v Příbrami, 2008
technika tisk, plakát
rozměr 100 x 70 cm
signatura sign. DU Sýkora
provenience
autor 1920 - 2011