konec limitování 03. 09. 2019 17:00
datum aukce 03. 09. 2019 18:00
13
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 200 CZK

9. Miroslav Hlaváček

Čínská čtvrť

zachovalost několikrát přeložený papír
technika tisk, plakát
rozměr 79,3 x 58 (A1) cm
rok 1976
signatura LN značeno M. Hlaváček 1976
stav díla filmový plakát, režie Roman Polanski
provenience