8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

14 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Stříbrný servis ryzost 925/1000 s dřevěnými detaily a jemnou loveckou tématikou, 1908: čajová..

vyvolávací cena:
500 CZK

Malá porcelánová váza s dvěma uchy a bílou glazurou se zlatými detaily

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Francie, polovina 20.stol. - Cín, ornamenty, na čtyřech nožičkách. Nádherná ukázka francouzské..

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Bronz, odkládací dekorativní mistička. Značeno Italy

vyvolávací cena:
500 CZK

Bronz, odkládací dekorativní talíř, antický motiv s koněm

vyvolávací cena:
500 CZK

Měď, odkládací dekorativní talíř

vyvolávací cena:
500 CZK

Kov, sklo a motýlí křídla. Talířky jsou nevídaný kousek vykládaný mozaikou z pravých motýlích..

vyvolávací cena:
500 CZK

Ručně malované dřevo z Kašmíru v Indii. Zdobeno zvířecími motivy na nebesky modrém podkladu

vyvolávací cena:
500 CZK

Pablo Picasso - Ručně malovaná keramika s motivem blíženců ve stylu Picassa. Signováno ve spodní..

vyvolávací cena:
300 CZK

Broušené sklo a bronz, oválný skleněný poleník stojící na bronzovém podstavci

vyvolávací cena:
500 CZK

2 vázičky z mořeného, nelakovaného dřeva

vyvolávací cena:
500 CZK

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Pablo Picasso, bronz, signováno

vyvolávací cena:
500 CZK

Malachit, jedinečný flakon vyrobený z malachistu s motivem Amazonek

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Porcelán, zvířecí motiv s bažanty, malováno metalickou barvou. Stříbrný lem na okraji, značeno a..

vyvolávací cena:
1 000 CZK