zachovalost | bez poškození |
rozměr | 23x16x3 cm |
rok | 80. léta |
signatura | Ze spodní strany |
autor | Pavel Molnár |
Unikátní plastika Pavel Molnár, lité sklo, 1989, rozměry 23x16x3 cm. Signováno Pavel Molnar 89. Insporováno Sametovou revolucí.