#1

Skleněná hlava

Skleněná hlava
#1

Skleněná hlava

Glass
1 limit
368 zobrazení
8 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
21. 1. 2020 19:00
1. eAukce
1. eAukce

bez poškození
23x16x3 cm
80. léta
Ze spodní strany
Pavel Molnár

Unikátní plastika Pavel Molnár, lité sklo, 1989, rozměry 23x16x3 cm. Signováno Pavel Molnar 89. Insporováno Sametovou revolucí.